BK-SPORT - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

TURNIEJ ROCZNICOWY BK-SPORT
Ładowanie...

WYGRANA W LIDZE I AWANS DO IV LIGI PODOKRĘGU

• autor: bk-sport, 2016-06-24 09:49

WYGRANĄ W MECZU DERBOWYM Z SARMACJĄ BĘDZIN  !!!

W dniu wczorajszym drużyna orlików pokonała w  zaległej kolejce lokalnego rywala i zakończyła rozgrywki V ligi podokręgu Sosnowiec na pierwszym miejscu.Dzięki dobrej postawie we wszystkich wiosennych meczach(zdobyte 32 pkt) zawodnicy ,trener i rodzice mogli cieszyć się wczoraj z awansu do wyższej ligi.Warto dodać że jest to już drugi awans który wywalczył ten zespół w bardzo krótkim czasie.Kolejny krok w rozwoju tych młodych adeptów piłki nożnej został zrobiony,teraz następny cel,którym jest walka o ligę Śląską i gra z najlepszymi drużynami województwa.To już zadanie dużo trudniejsze i żeby je osiągnąć  praca na treningach musi być większa .Musimy pamiętać że na osiągnięcie sukcesu pracuje się ciężko,ale na utrzymanie go jeszcze mocniej.Gratuluje wszystkim zawodnikom ,trenerowi Adamowi ,oraz wszystkim rodzicom ,którzy zawsze mocno wspierali swoje pociechy.Teraz wakacje,a do treningów wracamy już w sierpniu.Miłych wakacji !!!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.