BK-SPORT - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

TURNIEJ ROCZNICOWY BK-SPORT
Ładowanie...

DINOZATORLAND I POWRÓT DO DOMU.

• autor: bk-sport, 2015-08-11 08:16

I dzień obozu za nami.Podróż przebiegła spokojnie i bez żadnych niespodzianek.Pierwszy trening już za nami.Cała grupa mocno zmęczona,ale wieczorny  basen poprawił nastroje.Dziś maluchy nie dały pospać i już o 6.30 większość była na nogach.Kolejny sportowy dzień przed nami,ważne że wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni.

II dzień to już dwa treningi,sparing z zespołem z Krakowa i basen.Wszyscy bardzo mocno odczuwamy temperaturę,która mocno utrudnia prace na treningach.Dopiero ok godz 20.00 można z przyjemnością skorzystać z kąpieli w basenie.Ważne że wszystkim dopisują apetyty,i posiłki które otrzymują dzieciaki znikają w całości.21.30 to już czas na sen.Pozdrawiamy wszystkich rodziców i przesyłamy grupowe buziaki dla wszystkich.

III dzień i kolejne afrykańskie upały.W południe temperatura wynosiła 39 C .Poranny trening zamieniliśmy na kąpiel w basenie.Trening popołudniowy odbył się zgodnie z planem.Przez moment wydawało się że będzie burza-ale nic z tego.Wieczorem trochę przyjemności w saunie i jacuzzi.Więcej zdjęć na stronie-https://www.facebook.com/bksport.kubisa.

IV dzień za nami.Dziś na wzmiankę zasługuje kolejny sparing z zespołem z Krakowa,wieczorne ognisko,oraz obiad który został zjedzony w ekspresowym tempie nawet przez największych niejadków.Do powrotu już coraz bliżej ,choć chciało by się zostać jeszcze kilka dni.Piękna pogoda,świetna atmosfera i super grupa to udany przepis na  wakacje.WAZNE-w niedziele jedziemy do Dinozatorlandu.Planowana godzina powrotu w niedziele to  14.30-15.00.

V dzień.Wszystkie dzieciaki bardzo mocno angażują się na zajęciach ,wykonując wszystkie ćwiczenia z wielką starannością.U części grupy widać już oznaki  zmęczenia ,ale ogromny wpływ na to ma pogoda.Staramy się ich mocno wspierać i mobilizować ,a ilość i czas zajęć ma wypełnić dzień maksymalnie.Jutro ostatni dzień treningowy.

VI dzień.

Dzień zaczął się od porannej zaprawy. Pyszne śniadanko i uczestnictwo w Mszy Św. Następnie trening i obiadek. Później już tylko same przyjemności - basen, wieczorne meczyki, sauna no i tak wyczekiwana pizza. Pakujemy się do walizek i idziemy lulu. Jutro następne przyjemności w DINOZATORLANDZIE. POZDRAWIAMY

Wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy dziś z obozu.Po drodze odwiedziliśmy Dinozatorland w Zatorze.Wycieczka w Parku Dinozaurów i zabawa w Parku Rozrywki poprawiła wszystkim humory.Dziękuje wszystkim za wspólny pobyt i do zobaczenia na obozie zimowym.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.