|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 16, wczoraj: 462
ogółem: 365 314
statystyki szczegółowe
Harmonogram rocznika 2006 – 16.11.2014r.
GRUPA B -BOISKO CZERWONE
Lp. Drużyna
1. Pionier Tychy I
2. Akademia Piłkarska Silesia
3. Odra Opole
4. Widok Skierniewice
5. BTS Rekord Bielsko-Biała
6. Akademia Piłkarska BK Będzin
ADRES- Hala sportowa w Tychach al. Piłsudskiego 20 ZBIÓRKA W TYCHACH 7.45 !!
PLAN GIER;
Lp. Boisko Godzina: Drużyna 1 Drużyna 2
1. zielone 8:00 – 8:12 Pionier Tychy II JUWe Jaroszowice
1. czerwone 8:00 – 8:12 Pionier Tychy I Akademia Piłkarska BK Będzin
2. zielone 8:15 – 8:27 KS Kamionka Mikołów UKS Kuźnica Katowice
2. czerwone 8:15 – 8:27 Akademia Piłkarska Silesia BTS Rekord Bielsko-Biała
3. zielone 8:30 – 8:42 Football Academy Zawiercie AKS Mikołów
3. czerwone 8:30 – 8:42 Odra Opole Widok Skierniewice
8:45 Oficjalne Otwarcie Turnieju
4. zielone 8:55 – 9:07 Pionier Tychy II UKS Kuźnica Katowice
4. czerwone 8:55 – 9:07 Pionier Tychy I BTS Rekord Bielsko-Biała
5. zielone 9:10 – 9:22 JUWe Jaroszowice AKS Mikołów
5. czerwone 9:10 – 9:22 Akademia Piłkarska BK Będzin Widok Skierniewice
6. zielone 9:25 – 9:37 KS Kamionka Mikołów Football Academy Zawiercie
6. czerwone 9:25 – 9:37 Akademia Piłkarska Silesia Odra Opole
7. zielone 9:40 – 9:52 Pionier Tychy II AKS Mikołów
7. czerwone 9:40 – 9:52 Pionier Tychy I Widok Skierniewice
8. zielone 9:55 – 10:07 UKS Kuźnica Katowice Football Academy Zawiercie
8. czerwone 9:55 – 10:07 BTS Rekord Bielsko-Biała Odra Opole
9. zielone 10:10 – 10:22 JUWe Jaroszowice KS Kamionka Mikołów
9. czerwone 10:10 – 10:22 Akademia Piłkarska BK Będzin Akademia Piłkarska Silesia
10. zielone 10:25 - 10:37 Pionier Tychy II Football Academy Zawiercie
10. czerwone 10:25 - 10:37 Pionier Tychy I Odra Opole
11. zielone 10:40 – 10:52 AKS Mikołów KS Kamionka Mikołów
11. czerwone 10:40 – 10:52 Widok Skierniewice Akademia Piłkarska Silesia
12. zielone 10:55 – 11:07 UKS Kuźnica Katowice JUWe Jaroszowice
12. czerwone 10:55 – 11:07 BTS Rekord Bielsko-Biała Akademia Piłkarska BK Będzin
13. zielone 11:10 – 11:22 Pionier Tychy II KS Kamionka Mikołów
13. czerwone 11:10 – 11:22 Pionier Tychy I Akademia Piłkarska Silesia
14. zielone 11:25 – 11:37 Football Academy Zawiercie JUWe Jaroszowice
14. czerwone 11:25 – 11:37 Odra Opole Akademia Piłkarska BK Będzin
15. zielone 11:40 – 11:52 AKS Mikołów UKS Kuźnica Katowice
15. czerwone 11:40 – 11:52 Widok Skierniewice BTS Rekord Bielsko-Biała
16. zielone 11:55 – 12:07 Pionier Tychy I Pionier Tychy II
16. czerwone 11:55 – 12:07 KS Kamionka Mikołów Akademia Piłkarska Silesia
17. zielone 12:10 – 12:22 Football Academy Zawiercie Odra Opole
17. czerwone 12:10 – 12:22 AKS Mikołów Widok Skierniewice
18. zielone 12:25 – 12:37 UKS Kuźnica Katowice BTS Rekord Bielsko-Biała
18. czerwone 12:25 – 12:37 JUWe Jaroszowice Akademia Piłkarska BK Będzin
19. zielone 12:40 – 12:52 Pionier Tychy II Akademia Piłkarska Silesia
19. czerwone 12:40 – 12:52 KS Kamionka Mikołów Odra Opole
20. zielone 12:55 – 13:07 JUWe Jaroszowice Pionier Tychy I
20. czerwone 12:55 – 13:07 Football Academy Zawiercie Widok Skierniewice
21. zielone 13:10 – 13:22 AKS Mikołów BTS Rekord Bielsko-Biała
21. czerwone 13:10 – 13:22 UKS Kuźnica Katowice Akademia Piłkarska BK Będzin
22. zielone 13:25 – 13:37 Pionier Tychy II Odra Opole
22. czerwone 13:25 – 13:37 KS Kamionka Mikołów Widok Skierniewice
23. zielone 13:40 – 13:52 Football Academy Zawiercie BTS Rekord Bielsko-Biała
23. czerwone 13:40 – 13:52 JUWe Jaroszowice Akademia Piłkarska Silesia
24. zielone 13:55 – 14:07 UKS Kuźnica Katowice Pionier Tychy I
24. czerwone 13:55 – 14:07 AKS Mikołów Akademia Piłkarska BK Będzin